HAKKIMIZDA


 Sailun Jinyu Group Co. kauçuk lastik ar-ge ve üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur, tüm dünyadaki kullanıcılarına en üstün kalitedeki tekerlek, ürün ve hizmeti sağlamak için çalışmaktadır, Sailun Tire Co. ve Shandong Jinyu Industrial Co. stratejik olarak birleşmesini takiben Çin'in ilk A listeli özel kuruluşu olmuştur, toplam mal varlığı 140 YI RMB'dir (14 Milyar ¥). Şirketin Çin'de Qingdao, Dongyin, Shenyang şehirlerinde ve Vietnam'da modern lastik üretim fabrikaları bulunmaktadır, şirket Kanada ve İngiltere gibi lokasyonlarda Avrupa ve Amerika kıtası gibi bölgelere servis&hizmet sağlayabilmek için satış ağı ve lojistik merkezleri kurmuştur.
    Şirketin 110 küsurdan fazla patenti bulunmaktadır ve şirket 70 küsurdan fazla ulusal ve endüstriyel standardın hazırlanması ile tanzimine katılım sağlayıp önderlik etmiştir, şirketimiz endüstrinin sağlıklı ve sürdürülebilir gelişimini devam ettirip ileri taşımak için gayret gösterecektir.
KALİTE VE TEKNOLOJİ


Ürünlerimiz CCC, ISO/TS16949, DOT, ECE, INMETRO  vb. ile belgelendirilmiş bulunmaktadır ve şirket laboratuvarımız CNAS belgesi ile akredite edilmiştir. 

"JINYU" marka lastik  "SHANDONG FAMOUS BRAND"  olarak görülmüştür  ve  "Golden Road"  ticari markası "SHANDONG FAMOUS MARK"  ödülüne layık görülmüştür.

KÜRESEL MARKA


Şirketimiz aynı zamanda, 2010'da  "National Creditable Enterprise", "The most powerful 500 national informatization company", "China petroleum and chemical industry 'top 100' export enterprise", "The provincial rubber industry 'top 50' enterprise", "Province-level high-tech enterprise", "Provincial Banking Best Credit Faithful Customers", "Key customer of CCB&ICBC", "Core customer of international trade financing", "The world "top 40" tire trade" ödüllerine layık görülmüştür.